KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16087109
nr 1608 7109
Lars Fohlin
(1934-1997), Sverige
Oljemålning, Stadsmotiv. Signerad. Olja på pannå, 21x26cm, yttermått inklusive ram: 24x30cm
Lars Fohlin, svensk målare och tecknare född i Norrköping 1934, död 1997.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 mars 2024
kl 18:58:04
21/3 10:58:19
Lars Fohlin
Läs mer om Lars Fohlin